Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Anasayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İşe Alım ve Eğitim
Teknoloji ve Donanım
İletişim

HİZMETLERİMİZ    
GÜVENLİK HİZMETLERİ TEMİZLİK HİZMETLERİ

Vaşa Özel Güvenlik;

Üretim Endüstrileri :

Üretim Tesisleri, Yan Sanayi Kuruluşları, Fabrikalar, Dolum Tesisleri, Depolama Üniteleri, Endüstri ve Sanayi Tesislerinde içeriden ve dışarıdan gelebilecek müdehalelere karşı gerekli tedbirleri alarak uygulamaktadır.

Ofis Binaları :

Müstakil Binalar, İş Hanları, Ofis Katlarında güvenlik hizmetlerini size özel talimatlar oluşturularak hazırlayıp uygulamaktadır.

Kamu Kuruluşları :

Bakanlıklarda ve Bağlı Kuruluşlarında, Genel Müdürlüklerde, Sağlık Kurumlarında nitelikli hizmetleriyle uzun süreli güvenlik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

FİZİKİ GÜVENLİK

Kısa Süreli Organizasyon Hizmetleri

 • Fuar alanı ve Stand Güvenliği
 • Konser, Gösteri alanı güvenliği
 • V.I.P. Koruma Gösteri Alan Giriş Kontrolleri
 • Gösteri Alan Giriş Bilet İşlemleri
 • Sahne Arkası Koruma
 • Eskort İşlemleri
 • Otel Güvenlik Hizmetleri
 • Şehiriçi Gezi ve Organizasyonlarının güvenliğinin sağlanması
 • Toplantı, Seminer Güvenliğinin sağlanması
  gibi kısa süreli organizasyonlarda hizmet vermekteyiz.

 

 • Cam Temizliği
 • Çevre Düzenlemesi
 • Peyzaj
 • Genel Temizlik
 • Zemin Temizliği
 • Ev Temizliği
 • Ofis Büro ve İşyeri Temizliği
 • Banka ve Market Temizliği
 • Bina Temizliği

SEKTÖREL HİZMETLERİMİZ

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

VAŞA ÖZEL GÜVENLİK alışveriş merkezlerinde huzurlu bir ortamın yaratılması amacıyla kitle kitle güvenliği alanında özel eğitilmiş elemanları ile en özenli hizmeti üretmektedir.

SAĞLIK KURULUŞLARI

Tüm sağlık kuruluşlarında, almış oldukları özel eğitimleri ile hasta ve yakınlarının psikolojisi doğrultusunda vermekte olduğu nitelikli hizmetleri ve deneyimleriyle başarılarını kanıtlamış VAŞA ÖZEL GÜVENLİK, saygın ve güvenilir bir kuruluştur.

YABANCI KURULUŞLAR

Türkiye'de faaliyet gösteren Elçiliklerin, Konsoloslukların, Kültür Derneklerinin, Uluslararası örgütlerin, Yardım Kuruluşlarının Ofis ve Binaları için de VAŞA ÖZEL GÜVENLİK nitelikli hizmetleriyle uzun süreli güvenlik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

ZİNCİR İŞLETMELER

Ülke genelinde standart bir hizmet veren zincir işletmelere ayak uydurarak her noktada aynı standart hizmeti verebilen VAŞA ÖZEL GÜVENLİK müşterisinin müşterisini memnun etme gayreti içindedir.

İNŞAAT SEKTÖRÜ

Gerek Şantiye çalışanlarının gerekse inşaat malzemelerinin çevre emniyeti de alınarak korunması VAŞA ÖZEL GÜVENLİK'in uzmanlık alanlarından biridir.

OTOMOTİV ENDÜSTRİSİ

Bu alanda birçok firmaya hizmet veren VAŞA ÖZEL GÜVENLİK Plazalarda, Showroom ve Bakım Servislerinde, araç depolama sahalarında içeriden ve dışarıdan gelebilecek tecavüzlere karşı tedbirler alıp uygulamaktadır.

SEMİNERLER

Seminer, toplantı, kongre ve panellerde,

KÜLTÜR - SANAT ETKİNLİKLERİ

Konser, sergi, müzayede, özel gala gösteri ve festivallerde,

FUARLAR

Fuar, kermes, panayırlarda,

AÇILIŞ VE DAVETLER

Açılış, davet, defile, kokteylerde,

SPOR KARŞILAŞMALARI

Spor faaliyetlerinde, otomobil rallilerinde genel asayiş ve düzenin sağlanması için gerekli ekipleri oluşturup, donanımlarını sağlayarak geçici hizmet vermekte, nitelikli hizmetleri ile kısa süreli güvenlik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

V.I.P. REFAKAT

VAŞA ÖZEL GÜVENLİK sahip olduğu teknoloji ve uzman ekibiyle VIP refakat hizmeti vermektedir.

DENETİM HİZMETLERİ

VAŞA ÖZEL GÜVENLİK bünyesinde birimlerinin denetim ve koordinasyonunu temin eden, işletmelerde güvenlik açısından doğabilecek ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli tedbirleri alan denetim ekipleri mevcuttur.

Bünyesinde oluşturduğu denetim ekipleriyle, kendi güvenliğini sağlayan veya başka bir güvenlik şirketinden hizmet alan kuruluşlara, görevlilerin gece ve gündüz kontrollerini yaparak bir raporla bilgi vermektedir.

DEVRİYE HİZMETLERİ

Güvenlik elemanlarının bulunmadığı bina ve tesisler belli zaman aralıklarında kontrol edilmektedir.

ALARM MÜDEHALE HİZMETLERİ

Alarm izleme kuruluşlarından gelen alarm müdahale talepleri doğrultusunda meydana gelen olaylara da müdehale edebilmektedirler.

Eviniz ya da işyerinizdeki alarm sistemi bir alarm izleme kuruluşu tarafından takip ediliyorsa bu hizmeti ayrıca alabilirsiniz. VAŞA ekibiyle irtibatlı olan bu merkezlerin talebi doğrultusunda hizmet veren VAŞA ekiplerinin gelen alarmlara yasal olarak müdahale etme yetkisi bulunmaktadır.

GÜVENLİK HİZMETİ RAPORLARI

Hizmet verdiğimiz birimlerde meydana gelen olayları kayıt altına alarak raporlar halinde sunmakta, ihbar yükümlülüğü çerçevesinde olası riskleri de bildirmektedir. Bu hizmetler, hizmet bedeline dahil olarak verilmektedir.

GÜVENLİK RAPORLARI

İşletmelerin özel talepleri halinde güvenlikle ilgili konularda raporlar hazırlanmaktadır. Bu konuda VAŞA ÖZEL GÜVENLİK bünyesinde düzenli olarak çalışan bir kadro bulunmaktadır.

RİSK ANALİZİ

VAŞA ÖZEL GÜVENLİK, istenen güvenlik hizmetinin gereği olarak yada talep üzerine kişi, kuruluş, tesis vb.'nin ne tip tehditlere maruz olduğu, alınacak tedbirlerin neler olabileceği konusunda danışmanlık ve risk değerlendirme hizmeti vermektedir.


Çekirge Mah. Doburca Cad. Çizgi Sokak No: 5/C Osmangazi/BURSA/TÜRKİYE
Tel: +90 (224) 239 52 53   Fax: +90 (224) 239 53 52
email: info@vasaguvenlik.com